Використання ЛЕГО в освітньому процесі

     Легендарний конструктор LEGO побачив світ понад 60 років тому і з тих пір незмінно користується популярністю. Граючи з LEGO, діти розвивають дрібну моторику, логічне та образне мислення, вчаться проявляти фантазію, коли збирають деталі за своїм задумом.

     Конструктор LEGO об'єднує абстрактні поняття з явищами реального життя за допомогою цікавої практичної методики. Цю методику творчо застосовують на уроках учителі початкових класів Смілянської школи №3-колегіуму.

     Досвідом з цього питання вчителі ділилися 8 жовтня, коли до закладу завітали гості – тренер з LEGO Foundation , координатор проекту з використання LEGO в освітньому процесі в Черкаській області Олена Шуляк, завідувач відділу початкового навчання КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Людмила Добровольська, та завідувач міського методичного кабінету Валентина Руденко.

     Гості протягом дня поспілкувалися з педагогами, адміністрацією, учнями, батьками; ознайомилися з сучасним освітнім простором закладу, відвідали уроки в других, «пілотних» класах. Найбільше емоцій у них викликали різноманітні ігрові вправи на уроках, адже вчителі Наталія Свір та Наталія Маценко з метою зацікавлення учнів застосовували проблемні ситуації, фокусували увагу в грі з LEGO на процес, а не на кінцевий продукт, заохочували дітей до спілкування і творчості.

Інформує прес-центр школи №3-колегіуму

В Україні створять реєстр сертифікатів ЗНО
Адаптація першокурсників в Уманському ПАЛ
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login