У Мокрокалигірській ОТГ відкрили оновлений дитсадок для дітей одного із сіл громади

     9 жовтня, на православне свято Іоанна Богослова – День села Суха Калигірка, що входить до складу Мокрокалигірської ОТГ, відкрили оновлений дитсадок, у якому виховуватимуться 15 місцевих діток.

    За словами голови Мокрокалигіської ОТГ Вікторії Пипи, до цього дня дитсадок розміщувався у 91-річному приміщенні колись закритої школи на околиці Сухої Калигірки. Під оновлений дитсадок було реконструйовано частину приміщення, у другій половині якого незабаром збираються відкрити спортивний зал.

- Реформа децентралізації та фінансова допомога держави дозволяє нам відбудовувати і оновлювати інфраструктуру нашої громади, - зазначила на відкритті оновленого дитсадка голова Мокрокалигірської громади Вікторія Пипа. – Максимально забезпечити якість і доступність дошкільної освіти постало перед громадою як один із пріоритетів, оскільки саме якісна дошкільна освіта є першою сходинкою до розвитку особистості.

     На капітальний ремонт приміщення колишнього дитячого садка, що знаходиться у центрі с. Суха Калигірка, було витрачено до 740 тисяч гривень коштів місцевого та державного бюджету (інфраструктурна субвенція), значну допомогу надало місцеве ТОВ ім. Гетьмана (яке очолює Олег Бабченко), допоміг і депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко, а на огорожу біля дитсадка кошти було виділено місцевим орендарем Олегом Наконечним.

Джерело: https://cherkasy24.info 

Черкаській санаторній школі-інтернат відрили музей...
До Дня захисника України в Канівському ВПУ відбула...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login