Цікава зустріч з керівниками Профспілки працівників будівництва

     6 листопада ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» з робочим візитом відвідав голова Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України В.М. Андреєв у супроводі голови обласної організації Профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Ю.В. Куленка. Приїзд керівництва професійних спілок співпав з візитом представника соціального партнера- ПП «ЗІП» ТМ «Тріора» Є.О. Озарчука.

     Під час перебування у закладі гості оглянули матеріально-технічну базу училища, відмітили позитивну тенденцію щодо модернізації професій, до створення сучасних умов для опанування учнями професій, затребуваних ринком праці будівельної індустрії.

     Увазі гостей були представлені майстер-класи у виконанні учнів з професій «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» та професії «Маляр».

     Позитивне враження гості отримали від наповнюваності навчально-практичних центрів і лабораторій сучасними матеріалами та інструментами, які використовуються у навчально-виробничому процесі, і без знання яких випускник не може бути сьогодні конкурентоспроможним на ринку праці.

     У рамках конструктивного діалогу директор училища В.О. Молоцило поділилася подальшими планами щодо розвитку навчального закладу. Також було порушено питання подальшої модернізації робітничих професій та професій загальнодержавного значення. Окремо учасники зустрічі зійшлися на тому, що заклади профтехосвіти мають поглиблювати співпрацю з представниками підприємств для більш широкого впровадження дуальної форми навчання.
У Канівському ВПУ розпочався Тиждень української п...
Визначено переможців обласного конкурсу з інформац...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login