Студентка УДПУ Юлія Юрійчук виборола золото Кубку України з веслування

Студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини поповнила скарбничку своїх нагород ще однією - золотою медаллю, яку здобула на Кубку України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської в Дніпрі.

Юлія показала високий результат у заїзді байдарок-двійок на дистанції 1000 м. Команда Черкаської області, у складі якої змагалася студентка, серед юніорів посіла 7 місце, серед дорослих – 13 місце та загальнокомандне - 9 місце серед 27 команд України.

Ці змагання були надзвичайно масштабними та представницькими: у розіграшу кубку взяли участь 460 спортсменів, серед яких - 4 заслужені майстри спорту, понад 28 майстрів спорту України міжнародного класу, 157 майстрів спорту України, 195 кандидатів у майстри спорту.

Вітаємо Юлію Юрійчук та її тренера із перемогою! Бажаємо міцного здоров'я, завзяття та успішних виступів у майбутньому.

Визначено кращих футболістів області серед закладі...
Як має змінитися підвищення кваліфікації педагогів...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login