Обраного нового президента Ліги старшокласників Черкащини

     10 травня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася звітно-виборча конференція Ліги старшокласників Черкащини.

     Відкриваючи захід, до присутніх звернувся начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, який відзначив роль Ліги у суспільному житті не тільки шкільного середовища, але і суспільства в цілому: «Ви є найкращою Лігою старшокласників, найкращими старшокласниками України. Ви і ваші попередники зробили дуже багато для того, щоб популяризувати учнівський рух, щоб він звучав на загальнодержавному рівні».

     Також Валерій Вікторович подякував президенту Ліги старшокласників Юлії Піштар за успішну роботу протягом каденції. Принагідно у рамках урочистості Юлії було вручено Подяку за активну громадянську позицію, сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток лідерського руху на Черкащині.

  • -Глибоко переконаний, що в нашій країні у такій складній ситуації, коли йде війна, коли є негаразди в економіці, сподіватися залишається лише на одне – на небайдужих, розумних, фахових, ініціативних людей. Я впевнений, що ви якраз і є такими людьми, - наголосив Валерій Вікторович.

Ректор ЧОІПОПП Наталія Чепурна наголосила на талановитості та здібності лідерів учнівського руху на Черкащині: «Кожен лідер Ліги старшокласників Черкащини – це непересічна особистість. Це учні, які в подальшому продовжують бути лідерами, прикладом суспільноактивних громадян, небайдужих до долі нашої країни».

     У продовження заходу проректор ЧОІПОПП Галина Назаренко визначила демократичні засади учнівського самоврядування. Зокрема, було виокремлено складові демократизації виховного процесу, що включає: діяльність закладу освіти як громадсько-активної школи; розвиток вміння приймати відповідальні рішення; дієве учнівське самоврядування. Також Галина Анатоліївна означила роль учнівського самоврядування у діяльності закладу освіти у світлі нового Закону України «Про освіту».

     У фотозвіті Юлія Піштова розповіла про діяльність Ліги старшокласників Черкащини протягом року, а саме про участь у конференціях, форумах обласного та всеукраїнського рівнів, проектах, благодійних заходах тощо.

     Під час хакатону «Напрацювання програми нульової смертності дітей на дорогах Черкащини» учні в групах висловили пропозиції щодо запобігання та зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод за участі дітей.

     Також у рамках заходу учні представили власні дослідження, у яких проаналізували причини виникнення та механізми подолання явища булінгу в шкільному середовищі. Протягом відео-флешмобу «STOP – боулінг» естафету було передано Смілянській школі №6, учні якої мають розробити та надати поради щодо запобігання булінгу.

     Після панельної дискусії «Яким має бути президент Ліги старшокласників Черкащини» відбулося голосування за нового президента Ліги. Так, більшістю голосів лідери учнівського самоврядування обрали Президентом Віталія Ворону, учня 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 ім Тараса Шевченка.

     Вітаємо Віталія, бажаємо натхненної та успішної роботи!

Учні Уманського професійного аграрного ліцею вшану...
Відбулися обласні змагання з міні-футболу
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login