Обрано керівний склад Громадської ради при МОН

     7 серпня 2018 року Громадською радою при Міністерстві освіти і науки України було обрано керівний склад зазначеного консультативно-дорадчого органу.

     Головою Громадської ради при МОН став представник ВГО «Молодіжна правозахисна агенція», екс-заступник голови Громадської ради при міністерстві Микита Андрєєв, чия кандидатура була підтримана членами Громадської ради одноголосно.

     У такому складі рада працюватиме два роки, за кожним представником Громадської ради буде закріплений свій напрямок, навколо якого згуртуються лідери громадської думки та експертного середовища.

     У     Громадській раді утворено три комітети: Комітет дошкільної, позашкільної та загальної середньо освіти; Комітет вищої, фахової передвищої освіти і науки та Комітет з антикорупційної діяльності та кадрових питань.

     Під час засідання члени Громадської ради також обрали першого заступника голови Громадської ради при МОН – голову Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Національного авіаційного університету, Марію Рощук. Секретарем Громадської ради при МОН стала виконавчий директор ВГО «Асоціація випускників Малої академії наук України», Віра Іванчук.

     Слід зазначити, що до складу Громадської ради при МОН, що був затверджений наказом Міносвіти від 4 липня 2018 року, входять 35 представників інститутів громадянського суспільства.

     Нагадаємо, Громадська рада при МОН утворена для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, ефективної взаємодії Міністерства освіти і науки України з інститутами громадянського суспільства, здійснення громадського контролю за діяльністю МОН, врахування побажання громадськості при формуванні та реалізації державної політики у сфері компетенції МОН.

Інформує osvita.ua

Усі діти загиблих захисників України, які зарахова...
Лілія Гриневич: Цьогоріч на вступній кампанії елек...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login