На форумі «Innovation market» Канівське вище професійне училище представило власну інноваційну розробку

     21-22 листопада 2018 року у місті Києві під егідою Міністерства освіти і науки та Міністерства економіки України проходив форум «Innovation market», який зібрав найкращі інноваційні проекти, розроблені здобувачами освіти, винахідниками та раціоналізаторами з усієї України

     Професійна освіта України була представлена сімома закладами освіти, серед яких був і ДНЗ «Канівське вище професійне училище».

     Так, у рамках заходу був представлений проект на тему «Пристосування для закріплення деталей на похило-обертовому столі CNC обробного центру з ЧПК», розроблений учнями училища Іваном Синенком та Андрієм Олійником під керівництвом майстра виробничого навчання Андрія Нехорошева.

     На час проведення форуму проект вже був апробований та впроваджений у виробництво на базовому підприємстві училища – ТОВ«Магнітприлад». Пристосування отримало позитивні відгуки відвідувачів форуму, серед яких був заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей. У ході предметного спілкування Павло Кузьмович виявив неабиякий інтерес до перспектив впровадження в професійній освіті, зокрема та базі ДНЗ «Канівське вище професійне училище», елементів дуального навчання для професії «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням».

Відбулися урочистості з нагоди відкриття ІІІ етапу...
Благодійна акція «З Днем Збройних Сил України, наш...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login