МОН розробило порядок проведення аудиту шкіл

     Міністерство освіти і науки України представило для громадського обговорення Порядок проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

     Проект документа, після його ухвалення, визначатиме механізм проведення інституційного аудиту шкіл та інших закладів, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

     Метою проведення аудиту є оцінювання якості освітньої діяльності закладу освіти, вироблення рекомендацій щодо підвищення якості освітньої діяльності та вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти, а також приведення освітнього та управлінського процесів у відповідність до вимог законодавства.

     Аудит проводитиме Державна служба якості освіти та її територіальні органи.

     Планується, що оцінюванню підлягатимуть освітнє середовище, система оцінювання здобувачів освіти, педагогічна діяльність педагогічних працівників та управлінські процеси закладу освіти.

     Плановий інституційний аудит закладів освіти здійснюється не частіше одного разу на 10 років. Разом з тим, через низьку якість освітньої діяльності аудит може бути проведений у позаплановому порядку.

Інформує osvita.ua

Темі булінгу була присвячена зустріч у Звенигородс...
Завершився ІІІ заключний етап курсів підвищення кв...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login