До Дня захисника України в Канівському ВПУ відбулася урочиста лінійка

     Враховуючи сучасний та історичний контекст буття, українське суспільство приділяє особливу увагу патріотичному вихованню молоді. Тому темі патріотизму та відданого служіння своєму народу присвячуються громадські заходи, художні та документальні фільми, конкурси і змагання. З 2014 року 14 жовтня в Україні відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України.

     Напередодні свята класним керівником ДНЗ «Канівське вище професійне училище» Марією Генсерук була проведена урочиста лінійка «Мужність, доблесть і відвага – риси українського козака». На заході учні пригадали історію козацтва, провели паралелі подій минулих років та сьогодення, вшанували подвиги сучасних захисників країни.

     На захід були запрошені учасники АТО – Євгеній Авраменко та Микола Порожній, які поділилися своїми спогадами та продемонстрували фото і відео військових дій на Сході України. На учнів ці розповіді справили глибоке враження.

-Загалом, лінійка пройшла в щирій, урочистій атмосфері. Лунали слова вдячності, сяяли очі дітей, які щиро люблять свою Батьківщину, - розповідають організатори тематичного заходу.

У Мокрокалигірській ОТГ відкрили оновлений дитсадо...
Учні ДНЗ «Черкаське ВПУ» - переможці Міжнародного ...
© 2017 Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації login